MÖBLER / Bord / Matbord 9952055
*
nr 995 2055
Matbord
Teak, med 1 serveringsskiva, längd: 140 cm, djup: 90 cm, höjd: 73 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 20:39:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 11:10:45
1
1.000 kr
16/11 17:32:31
2
Vinnande bud
16/11 17:35:33
1
1.200 kr
16/11 17:35:33
2
1.300 kr (Budbetjänt)
16/11 17:36:08
1
1.400 kr
16/11 17:36:08
2
1.500 kr (Budbetjänt)
16/11 17:36:44
1
1.600 kr
16/11 17:36:44
2
(budbetjänt)
16/11 19:58:09
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord matbord matsalsbord teak teakmöbler trä
-
5182 Matbord
1960-tal, 2 st iläggsskivor. Diameter: 110 cm. Höj..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:23
-
4220 Matbord
Pelarfot, Laminat / metallfot, nutida, diameter: 1..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:37
-
3235 Matbord
Rokokostil. Bredd: 170 cm. Djup: 107 cm. Höjd: 75 ..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:09
*
Matbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2055
Matbord
Teak, med 1 serveringsskiva, längd: 140 cm, djup: 90 cm, höjd: 73 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 11:10:45 | 1 | 1.000 kr |
16/11 17:32:31 | 2 | Vinnande bud |
16/11 17:35:33 | 1 | 1.200 kr |
16/11 17:35:33 | 2 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
16/11 17:36:08 | 1 | 1.400 kr |
16/11 17:36:08 | 2 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
16/11 17:36:44 | 1 | 1.600 kr |
16/11 17:36:44 | 2 | (budbetjänt) |
16/11 19:58:09 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord matbord matsalsbord teak teakmöbler trä
-
5182 Matbord
1960-tal, 2 st iläggsskivor. Diameter: 110 cm. Höj..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:23 -
4220 Matbord
Pelarfot, Laminat / metallfot, nutida, diameter: 1..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:37 -
3235 Matbord
Rokokostil. Bredd: 170 cm. Djup: 107 cm. Höjd: 75 ..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:09